Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish

Багато людей, які пройшли процедуру відбілювання зубів, переконуються, що у їхньому житті відбулись радикальні зміни на краще. Вони почуваються природньо, адже можуть щиро усміхатися.

Причиною зміни кольору зубів часто є продукти харчування. Це кава, чай, шоколад, темні ягоди та овочі, червоне вино тощо. Важливим негативним фактором забарвлювання зубів є куріння. Глибокі зміни викликає вживання деяких медикаментів або хімічних речовин, надмірне споживання фтору в дитячому віці, системні або генетичні захворювання. Колір зубів змінюється також з віком. Емаль зуба стає тоншою, втрачає свою прозорість.

Механізм відбілювання зубів базується на активації перекису водню високоінтенсивними тепловими і світловими агентами. Кисень, який виділяється при розкладанні перекису водню та перекису карбаміду, проникає в тканини зуба, не пошкоджуючи їх і окислює органічні речовини, що забарвлюють зуб. Тож думка некомпетентних людей про те, що зуби відбілюють кислотою, яка роз’їдає зубну емаль, абсолютно не відповідає дійсності і сучасним поглядам на стоматологію.

Відбілювання зубів може відбуватися як у кабінеті стоматолога, так і вдома. Стоматолог наносить на зуби відбілюючий гель, який активується світловим потоком певного спектру (для цього існує спеціальне обладнання). Крім світлового, застосовується лазерне, теплове, ультразвукове відбілювання. Процедура триває 1–1,5 години і дає миттєвий результат. Ефект відбілювання — від 8 до12 відтінків.

Домашнє відбілювання зубів проводиться за допомогою так званих кап — пластмасових конструкцій, які виготовляються індивідуально для пацієнта. У капу наносять відбілюючий гель, який міститься в дозованих упаковках (шприцах). Капа разом із гелем одягається на зуби і відбувається процес відбілювання.

Ефект відбілювання зубів триває від року до п’яти і залежить від гігієни порожнини рота, вживання відповідних продуктів. Відбілюючі зубні пасти змінюють колір зуба на 1–1,5 відтінка, тому їх ефективність значно нижча порівняно із професійними методиками. Варто зазначити, що всі штучні конструкції (пломби, коронки) не відбілюються. Тому для отримання максимально естетичного результату їх варто замінити.

Популярність відбілювання зубів щоразу зростає. Психологи заявляють, що білі зуби дозволяють людям середнього або старшого віку виглядати і, відповідно, почуватися на років 10 молодшими.

Отже, якщо ви вирішили змінити своє життя на краще і виглядати більш привабливо — скористайтесь здобутками сучасної стоматології! Почувайтеся впевнено та будьте успішними! 

 

 

до

 

після