Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

Наші дідусі і бабусі користувалися   жорсткими пластмасовими  протезами, які мали багато суттєвих недоліків - містили залишковий мономер, викликаючи алергічні реакції, збирали у своїх мікропорах бактерії  і  легко ламалися.


Сьогодні ми можемо запропонувати своїм пацієнтам легкі, міцні, еластичні, надійні, комфортні нейлонові протези.

Нейлонові протези – це нове покоління знімних протезів на еластичному базисі. Це – протез невидимка, оскільки він виготовлений з напівпрозорого матеріалу природного кольору ясен.


Протези  успішно застосовуються як для заміщення часткових дефектів (1-2 зуба), так і для виготовлення повних знімних протезів.


Особливістю є те, що нейлоновий протез відновлює цілісність зубного ряду без препарування здорових зубів.


Нейлоновий протез практичний і зручний у використанні. Він гнучкий, тому  самостійне зняття і надягання протеза для пацієнта не є проблемою.


Базис протеза виконується з полімерної композиції на основі нейлону, завдяки чому зменшується питома вага конструкції - протез стає легший.
Нейлоновий протез виготовляється за новою технологією. Спеціальне обладнання забезпечує  процес інжекції,  у  результаті якого  протез  не має залишкових мономерів, як на акрилових протезах, що виключає токсичну дію алергічного компонента. 

Нейлон не викликає алергічної реакції у пацієнтів, чутливих до акрилу, вінілу, латексу і металів. 
Нейлон не вбирає в себе вологу з флорою порожнини рота, тому в ньому не живуть мікроорганізми. 

Нейлонові протези не містять  металевих елементів.