Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Безметалова кераміка –  сучасний стоматологічний матеріал, який дозволяє не тільки відновити зуби, але і надати посмішці природність і красу.


Безметалові коронки - напівпрозорі. Вони створюють ілюзію натурального зуба. Такі коронки виготовляються із  особливої  пресованої кераміки, що робить їх  легкими, надійними, функціональними та особливо естетичними.


Переваги керамічних коронок
На відміну від металокерамічної коронки, яка являє собою металевий ковпачок, облицьований керамікою, безметалова кераміка цілком фарфорова. Ця технологія перетворює  косметичне протезування в дійсність.


Керамічні коронки не змінюють кольору та  не забарвлюють краю ясен, з якими  знаходяться в постійному контакті. Щільно прилягаючи  до зуба, значно знижується ймовірність  виникнення карієсу під коронками і розцементування.


Безметалова кераміка  - це безпечна технологія . Фарфор - інертний матеріал, який не впливає на навколишнє  середовище  і не заподіює шкоду організму людини. Фарфор - гіпоалергенний.


Матеріал має ту ж ступінь заломлення світла, що і емаль зуба. Якщо при виготовленні коронки  врахувати  індивідуальні особливості обличчя, форму зубів  та ретельно підібрати колір, то її неможливо відрізнити від живого зуба.  З косметичної точки зору, фарфор - це  ідеальний матеріал для відтворення зуба.

Однак, фарфорові коронки поступаються в міцності іншим видам коронок, тому їх краще ставити на передні зуби.

 

Тепер вже не потрібно боятися слова «коронка». Протезування cтало не тільки раціональним, але і красивим.Ми готові повернути Вам усмішку. Персонал клініки «ГУК Дентал» зробить все можливе, щоб зберегти Ваш гарний настрій.
Посміхайтеся на здоров’я!