Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 1

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, то  усвідомлюєте , що у виправленні Вашої ситуації  потрібна допомога професіоналів.  Ми запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в стоматологічну клініку «ГУК Дентал».
Ще двадцять років тому до стоматолога приходили з бажанням зберегти зуб, прибрати біль і запальний процес. Сьогодні пацієнти  звертають серйозну увагу на естетичну сторону лікування. Те, що красива посмішка - запорука успіху, зрозуміли вже практично всі. 

Щасливі власники  красивих зубів комунікабельні, товариські і завзяті. Усмішка - це ефективна зброя для досягнення поставлених цілей в особистому і професійному житті. Доброзичлива усмішка допомагає сформувати позитивне перше враження. Красива посмішка і правильна мова роблять людину привабливішою. 

Осяйна здорова посмішка піднімає настрій і нам, і оточуючим, прикрашаючи спілкування та взаємодію з людьми.

При втраті зубів погіршується якість життя і виникає потреба у протезуванні.

Рейтинг користувача:  / 1

Оксид цирконію в стоматології почали  широко використовувати відносно недавно, проте він вже встиг заслужити симпатії лікарів і пацієнтів. У світі понад 50% робіт з протезування - роботи, виконані керамікою на основі оксиду цирконію.

Оксид цирконію  називають матеріалом майбутнього за його  виняткову красу і міцність.

Безметалова кераміка на оксиді цирконію -  це запорука не тільки естетичності,  відмінної біологічної сумісності, але й надійності.

Детальніше: К...

Рейтинг користувача:  / 1

Металокерамічна коронка своєю появою здійснила естетичний прорив  в протезуванні, подарувавши мільйонам людей можливість мати гарні зуби. Металокерамічні коронки користуються попитом і великою популярністю. 
Якщо зуби вже майже переможені карієсом, якщо є флюороз, вроджений недорозвиток емалі,  стертість емалі, аномалії форми,  величини зуба, травматичне ушкодження зуба, Вам  порекомендують  протезування. Металокерамічна коронка надійна, довговічна і, головне, доступна. Завдяки сучасним технологіям металокерамічні коронки витримують значне жувальне навантаження і функціонують довгі роки.

В основі коронки – металевий каркас, який зверху покритий керамічною масою, яка імітує колір зуба.  Кращими матеріалами для металевої основи коронки є сплави благородних металів (золота і платини, золота і паладію).  Металокераміка на золотоплатиновому сплаві є більш естетичною, має натуральніший вигляд,  тепліший колір і не сіріє за рахунок золотого ковпачка. Така коронка точніше прилягає до зуба, це забезпечує легкоплавкість сплаву.

Навіть, якщо у Вас повністю зруйнована частина  зуба над яснами, то металокерамічну коронку можна поставити на культьову вкладку.

Детальніше: М...

Рейтинг користувача:  / 1

Безметалова кераміка –  сучасний стоматологічний матеріал, який дозволяє не тільки відновити зуби, але і надати посмішці природність і красу.


Безметалові коронки - напівпрозорі. Вони створюють ілюзію натурального зуба. Такі коронки виготовляються із  особливої  пресованої кераміки, що робить їх  легкими, надійними, функціональними та особливо естетичними.

Детальніше: Б...

Рейтинг користувача:  / 1

 

Вкладки  - це конструкції, що застосовуються для відновлення коронкової частини зуба при  його зруйнуванні  більш, ніж на третину.
За допомогою  вкладки стає можливим збереження пульпи (нерва) зуба. Відреставрований вкладкою зуб  має бездоганний естетичний вигляд. Вкладка дозволяє відновити анатомічну форму і міцність зруйнованого  зуба. 
На відміну від пломби, вкладки не піддаються усадці та не змінюють колір. Використання вкладок практично повністю виключає можливість виникнення вторинного карієсу. Вкладки надзвичайно міцні, оскільки виготовляються з технічного фотополімеру при високій температурі 900oС.

Детальніше: В...

Рейтинг користувача:  / 1

Бюгельний протез (від нім. Bugel - дуга) - це естетична, зручна, надійна  знімна конструкція.

Переваги бюгельного протеза:
1.В основі бюгельних протезів - ажурне тонке лиття, майже не відчутне для пацієнта. Технологія лиття забезпечує надзвичайно високу міцність, тому протез неможливо зломити.


2. Бюгельний протез не натирає ясна і не викликає болі під час жування завдяки рівномірному розподілу жувального навантаження між зубами і слизовою оболонкою. Жувальна ефективність при цьому досягає 100%.

Детальніше: Б...

Рейтинг користувача:  / 2

Наші дідусі і бабусі користувалися   жорсткими пластмасовими  протезами, які мали багато суттєвих недоліків - містили залишковий мономер, викликаючи алергічні реакції, збирали у своїх мікропорах бактерії  і  легко ламалися.


Сьогодні ми можемо запропонувати своїм пацієнтам легкі, міцні, еластичні, надійні, комфортні нейлонові протези.

Детальніше: Н...