Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish

 

Що Ви знаєте про ортодонтію?

Ортодонтія - це галузь стоматології, яка займається попередженням аномалій розташування зубів та виправленням неправильного прикусу. Наскільки ефективне ортодонтичне лікування? Чи не шкідливо носити ортодонтичну апаратуру? Чи виправдає результат лікування значні матеріальні та часові витрати з боку пацієнта?
Ваш перший візит до ортодонта
Перша консультація у лікаря-ортодонта клініки «ГУК Дентал» передбачає: первинний огляд пацієнта в кріслі лікаря, обговорення функціональних і естетичних побажань пацієнта, а також можливих варіантів лікування.
Брекети
Найпопулярнішою методикою ортодонтичного лікування для виправлення прикусу є встановлення незнімних брекет-систем. Якщо раніше вирівнювання зубів і носіння брекетів викликало в оточуючих неоднозначну реакцію, то сьогодні брекети на зубах - це показник того, що людина стежить за своїм зовнішнім виглядом.

Як можна визначити рівень лікаря-ортодонта?
Ортодонтія стрімко розвивається, і разом з нею повинен вдосконалювати свої вміння лікар-ортодонт. Але, як серед безлічі розрекламованих клінік і лікарів обрати дійсно професійного ортодонта? І, на що потрібно звертати увагу?
 
Пластинки - це знімний ортодонтичний апарат, як правило, представляє собою пластинку з пластмаси, яка виготовляється за індивідуальним зліпком і фіксується на зубах за допомогою металевих гачків (кламмерів) і дуг. У залежності від цілей лікування, в конструкцію апарата можуть бути включені гвинти і пружини різного призначення. Як правило, апарат знімається на час прийому їжі і чищення зубів, після чого знову надівається. Даний метод лікування використовується для лікування дітей до 12 років.
 
Лицева маска -  Існують деякі аномалії прикусу вилікувати які неможливо без використання лицьової маски. Лицьова маска являє собою металевий каркас, що містить дві опори, що накладаються на підборіддя і лоб пацієнта.  Лицева маска - це позаротовий апарат, який має свої переваги (відсутність зайвих предметів у роті) і недоліки (діє не цілодобово).
 
Ортодонтичний трейнер — це шина, використання якої передує ортодонтичному лікуванню, яка допомагає позбутися згубних дитячих звичок, а також сприяє вирівнюванню зубів, які ще знаходяться у процесі росту. Це дуже спрощує подальше лікування, якщо воно буде необхідним, і у багатьох випадках дає можливість уникнути видалення зубів. Ортодонтичний трейнер покращує естетику обличчя та здійснює корекцію положення зубів за рахунок усунення міофункціональних вад, що мають місце при порушенні оклюзії (змиканні зубних рядів).
 
Капи Invisalign -  Завдяки технології Invisalign тепер тільки Ви знаєте про своє лікування! Прозорі капи Invisalign абсолютно непомітні і дійсно зручні у застосуванні. Це так звана невидима система корекції прикусу, що представляє собою прозорі пластикові капи - футлярчик для кожного зуба - що одягаються на зубні ряди і не фіксуються ніяким додатковим матеріалом.