Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Зубний наліт і його роль в розвитку карієсу
Зубний наліт - скупчення бактерій і продуктів їх життєдіяльності, щільно фіксоване на поверхні зуба. Він швидко утворюється на поверхні зуба, хоча швидкість виникнення у різних людей неоднакова.
 
Тривало існуючий наліт поступово кальцифікується, перетворюючись на твердий субстрат, який називають зубним каменем. І незважаючи на різний колір зубного каменю, локалізацію і щільність, основу його складає зубний наліт.
Зубний наліт в першу чергу утворюється в недоступних для чищення місцях - у фісурах, ямках, на контактних поверхнях. Він виявляється при фарбуванні еритрозином.
Розрізняють зубний наліт під’ясенний, що утворюється під яснами, і над’ясневий, що локалізується над яснами.
Silverstone вказує на ряд чинників, які впливають на утворення зубного нальоту. Ось основні з них: анатомічна будова зуба і взаємовідношення його з навколишніми тканинами, структура поверхні зуба, харчовий раціон і інтенсивність жування, слина, ясенна рідина, гігієна порожнини рота, наявність пломб і протезів. Якщо вплив деяких чинників (структура поверхні зуба, гігієна порожнини рота та ін.) пояснити неважко, то дію інших чинників (слини, тканинної рідини) визначити значно важче.
Вважають, що основним чинником, що впливає на утворення зубного нальоту, є харчовий раціон. Доведено, що кількість нальоту значно збільшується в період споживання раціону, що містять цукор, вуглеводи, в порівнянні з періодами білково-жирового харчування. Більше того, встановлено, що число стрептококів, що продукують полісахариди, в нальоті збільшується в період підвищеного споживання сахарози. При цьому, як встановлено в експерименті, відбувається посилене розмноження мутантних стрептококів.
У експерименті і клініці чітко показана роль компонентів харчування і особливо сахарози у виникненні і розвитку зубного нальоту.