Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
Здорові і красиві зуби - це прекрасний індикатор якості життя і, на думку медиків, запорука фізичного благополуччя. Відкрита приємна посмішка допомагає нам подобатися людям. Погодьтеся, це важливо і у бізнесі, і в особистому житті.
Перефразовуючи слова чудового героя мультфільму : «Хто чистить зуби вранці - той поступає мудро», можна стверджувати, що навіть якщо Ви чистите зуби після кожної їжі, ризик утворення зубних відкладень завжди існує. Є маса важкодоступних місць на наших зубах, куди не добереться навіть сама вивертка щітка. Зубні камені утворюються постійно із-за залишків їжі, солей і інших чинників.
А такі задоволення як чай, кава, сигарети - вимагають пильнішої уваги до гігієни зубів.
Наліт, що утворюється на зубах і камені псують естетику посмішки, є житлом колоній бактерій, що викликає не лише неприємний запах, але і призводить до захворювань ясен; і як результат - розхитування і навіть випадання зубів.
До речі, поширеність захворювань ясен і слизової оболонки рота - близько 85%.
Навіть найкращі засоби  не гарантують ідеального очищення, вибілювання і захисту емалі зубів. Тому єдино вірним рішенням є періодична професійна гігієна зубів.
Професійне чищення зубів - це не просто використання професійних засобів по догляду за порожниною рота - це процедури, які неможливо зробити в домашніх умовах.
Профгігієна передує(!) лікуванню, протезуванню, хірургічним і ортодонтичним заходам.
Профілактична гігієна в умовах нашої стоматологічної клініки - це цілий набір послуг, який полягає у видаленні зубного м'якого нальоту і зубних каменів, що сприяє вибілюванню зубів, значно підвищує ефективність подальшого стоматологічного лікування. Увесь комплекс профгігієни, складається з трьох основних етапів: чищення зубів ультразвуком, Air Flow і поліровка. Що ж це таке?
Перший етап профілактичного гігієнічного відходу здійснюється за допомогою спеціального пристрою - ультразвукового скейлера - проводиться видалення зубного каменю і нальоту, які вкривають оболонку зубів. Такий спосіб  більш прийнятний, ніж використання ручних інструментів. Ультразвук дозволяє провести безболісне і безпечне для зубної емалі видалення твердих зубних відкладень.
На Другому етапі профгігієна зубів спирається на видалення зубного нальоту за допомогою содоструйного апарату "Air Flow". Його принцип дії дуже простий: спеціальний порошок бікарбонату натрію (або кальцію гідрокарбонату) змішується з водою, склад, що утворюється, діє руйнівно на наліт і інші відкладення на зубах, але при цьому анітрохи не зачіпає саму емаль і ясна. В результаті такого чищення, за рахунок зняття жовтувато-сіруватого нальоту, відбувається ще і природне вибілювання зубів.
Третій етап - для того, щоб остаточно зафіксувати виконану роботу, на останньому етапі проводиться поліровка. Ця послуга має на увазі під собою очищення залишкового нальоту за допомогою використання спеціальних насадок. Після поліровки зубів, щоб продовжити ефект, на зуби наноситься захисна паста.
Фахівці обов'язково підберуть засоби по догляду, які потрібні саме Вам, проінформують  про принципи догляду за порожниною рота в домашніх умовах. Якщо необхідно, призначать лікувальні процедури: від лікарських пов'язок до лазера.
Крім того, стоматологи можуть зробити послуги з фторпрофілактики для зміцнення емалевого покриття.
І ще один - найприємніший етап - Ви відчуваєте свіжість дихання, милуєтеся своєю відкритою білосніжною посмішкою - Ви подобаєтеся собі ще більше!
Ми Вас поздоровляємо!