Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Одне з основних порушень зубощелепної системи - це порушення функції жування. Неповне та недостатнє пережовування їжі, зміна раціону харчування у бік вживання більш м'якої і обробленої їжі, негативно позначається на організмі людини в цілому і, особливо, шлунково-кишковому тракті. Жування здійснюється за рахунок рухів нижньої щелепи. Відновлення жувальної функції означає не тільки заміщення втрачених або зруйнованих зубів штучними протезами, а й відтворення траєкторій рухів нижньої щелепи.
Ці траєкторії індивідуальні у кожної людини і залежать як від анатомічної форми зубів, так і від стану та індивідуальних особливостей скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС). Зміни в СНЩС відбуваються в більшості випадків при втраті зубів і неправильному протезуванні, проведеному без урахування особливостей співвідношення зубних рядів. Це може призводити до артритів, артрозу, головних болів і проявлятися дискомфортом і болями при жуванні і відкриванні рота.
Мистецтво відновлення єдиного вірного розташування кожного зуба в зубній дузі грунтується на методиці використання системи лицьової дуги та індивідуального артикулятора для визначення і перенесення індивідуальних особових орієнтирів.
Що ж являє собою ця система? Лицьова дуга розташовується за орієнтирами (нижні точки нижнього краю очниці і верхні точки зовнішнього слухового проходу на обличчі, виступи на самій лицевій дузі). Два вушних виступи встановлюють в зовнішні слухові проходи, а носовий упор - в перенісся. Установка лицьової дуги відбувається тільки в одній позиції, встановити її інакше просто неможливо. Цим досягається простота у використанні і стабільність отриманих результатів. Накусочна площина,  так звана вилка, разом зі зліпочною масою-реєстратором розташовується в порожнині рота і притискається до зубів верхньої щелепи або просто до верхньої щелепи, якщо зубів на ній немає. Прікусна вилка і лицьова дуга жорстко скріпляються між собою. Далі ця конструкція виймається з вух і рота пацієнта і частина її - перехідний модуль - з накусочною вилкою передається в зуботехническую лабораторію разом із ліпниною, моделями і т.д.
* Виготовлення складних ортопедичних конструкцій в артикуляторі - не данина моді, а неодмінний атрибут отримання якісного, і що важливо - індивідуального результату. Використання лицьової дуги і артикулятора не скасовує і не замінює традиційні методи протезування, але є тим додатковим орієнтиром, який дозволяє: нормалізувати роботу скронево-нижньощелепного суглоба;
* Відтворити індивідуальність, природність і естетичність посмішки наших пацієнтів;
* Створювати протези, які не потребують тривалого періоду адаптації;
* Виключити можливі ускладнення ортопедичного лікування;
* Виготовляти ортопедичні роботи з довгостроковим позитивним прогнозом;
* Втілити гармонійне просторове розташування фронтальної групи зубів щодо розташування очей, носа, губ і інших індивідуальних анатомічних особливостей.