Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Щодня зі сторінок рекламних видань, з екрана телевізора нам сліпуче посміхаються білозубі красуні. Стоматологи стверджують, що красива посмішка це сполучення правильного здорового зубного ряду, здоровий колір слизової рота і тканин губ. Колір зубів може розповісти про наявність тих чи інших захворювань, що причаїлися в організмі.

Правильно оцінити колір зубів можна при гарному природному освітленні. Отже, жовтий колір іноді свідчить про розлад функції жовчного міхура, зловживанні палінням, міцним чаєм та кавою.

Коричневий - про сильне ослаблення імунної системи. Перламутровий говорить про анемію. Молочно-білий колір зубів спостерігається при підвищеній активності щитовидної залози і може бути ознакою поганої мінералізації тканин. Темно-жовтий із червоним відтінком на жувальній поверхні 6-го і 7-го корінних зубів свідчить про гіперфункції надниркових залоз. За жовтим смужкам на зубах (слідам порушення мінерального обміну при їх формуванні) можна дізнатися, в якому періоді дитинства ви приймали антибіотики, та навіть назвати конкретного “автора”, який змінив колір емалі.