Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

В даний час у будь-якому великому місті є принаймні одна цілодобова стоматологічна клініка. Як правило при гострому болі пацієнт не може самостійно дістатися до лікарів (зазвичай наростання патологічних симптомів буває у нічні або ранкові години). Для того, щоб тимчасово полегшити стан хворого, скористайтеся традиційними і народними засобами.

Якщо у пацієнта відсутня індивідуальна непереносимість сильних анальгезирующих препаратів, дайте йому капсулу Солпадеїну або аналогічного знеболюючого засобу. Хороший ефект дає таблетка анестезину, прикладена до ясен поруч з ураженим зубом.

Слід завжди пам’ятати про те, що подібні фармакологічні склади тільки допомагають зняти біль, але не лікують основне захворювання, тому після зменшення патологічних симптомів слід відразу ж звернутися до стоматолога.

Якщо раптом з якихось причин прийом анальгетиків небажаний, можна спробувати кілька разів прополоскати рот теплою водою та очистити дерев’яною зубочисткою каріозні порожнини. Адже іноді гострий зубний біль виникає після потрапляння в них шматочків їжі.

Існують ще й народні методи, але ми не рекомендуємо їх використовувати … Найчастіше вони не тільки не допомагають, але і погіршують стан.

 

http://www.dentstudio.com.ua