Get Adobe Flash player
Ukrainian
English
French
German
Italian
Polish
Russian
Spanish
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Періодонтит, виражений запаленням ясен, уражає більше половини дорослих людей. Вченими був виявлений зв’язок між цим захворюванням та серцевими патологіями, при яких показано вживання риб’ячого жиру. Для оцінювання доцільності використання риб’ячого жиру в якості додаткового засобу боротьби з періодонтитом, австралійські вчені провели ретельний аналіз, отриманий в результаті проведення 8 дослідницьких робіт.

Задіяні у дослідницьких роботах добровольці приймали риб’ячий жир у різноманітних комбінаціях, найбільш ефективною з яких, виявилось застосування риб’ячого жиру разом з аспірином. Сьогодні факт ефективності застосування риб’ячого жиру у поєднанні з аспірином не є спростованим, але вчені настійно рекомендують людям впевнитись у тому, що організм щоденно отримує добову дозу омега-3, що міститься у риб’ячому жирі, так як це істотно знижує ознаки періодонтиту.

Сьогодні австралійські вчені проводять клінічні досліди, що досліджують використання риб’ячого жиру в якості додаткового методу лікування періодонтиту.